Asema Nimi Vastuualueet Sähköposti Puhelin
Kommodori
Nuorivaara Joni
Laivuri-tmk
joni.nuorivaara@nfs.fi
0505611504
Varakommodori
Attila Erkki
Jäsenrekisterivastaava, Kanslia-tmk, Verkkokauppa
ekiattila@gmail.com
0500407828
Taloudenhoitaja
Tikkanen Taru
Talous-tmk
taru.tikkanen@tiki10.com
0504957477
Sihteeri
Enberg Arja
Huvi-tmk, Sihteeri
arjateresaenberg@gmail.com
0409686316
Jäsen
Heinonen Tommi
Matkavene-tmk, Ympäristö-tmk
tommi.heinonen@gmail.com
0505813832
Jäsen
Hietalahti Timo
Veneenhoito-tmk
timo@hietalahti.net
0400437713
Jäsen
Jäkkö Kari
Katsastus-tmk
kari.jakko@gmail.com
0456745290
Jäsen
Morelius John
Laivurin päätoimittaja, Tiedotus-tmk
john.morelius@gmail.com
0503098899
Jäsen
Heikkinen Aleksi
Koulutus-tmk
info@hns.fi
Jäsen
Turunen Sami
Kotiluototoimikunta
sami.s.turunen@gmail.com
0503558588